Apéritif estival
-
Biologische rauwe rozenstroop -
Rauwe biologische vlierbloesemsiroop -
Biologische rauwe mojito-siroop -
Rauwe biologische basilicumsiroop -
Biologische rauwe passievruchtsiroop -
Biologische rauwe viooltjessiroop -
Biologische rauwe muntsiroop -
Biologische bruisende drank met citroenschil - blik -
Biologische sprankelende yuzu-drank met infusies van gentiaan en bergamot - in blik -
Geconcentreerde biologische gember Vegan BioGeconcentreerde biologische gember
Geconcentreerde biologische gember
14,73€73,65€/l•20cl -
Biologisch yuzu-concentraat -
Heerlijk frambozensap met een vleugje biologische balsamico. -
Uitbundig ananassap en een vleugje salie Uitbundig ananassap en een vleugje salie
Uitbundig ananassap en een vleugje salie
4,77€19,08€/l•250ml -
Ontdekkingssiroopset -
Frambozen-, rozen- en appelsiroop -
Biologische ijskoude infusie van limoen en gember Bio VeganBiologische ijskoude infusie van limoen en gember
Biologische ijskoude infusie van limoen en gember
4,14€16,56€/l•25cl -
Frambozen-munt ijskoude infusie -
Rode tomatensap -
nectar van de Williams-peer -
Mango-nectar -
Witte perziknectar VeganWitte perziknectar
Witte perziknectar
Prijs met korting 5,19€ Normale prijs 5,24€15,73€/l•33cl -
Picholine-olijven uit Zuid-Frankrijk -
Oma Colette's mini focaccia's met za'atar -
Citrus- en gouden rozijnentaart