Apéritif estival
-
80% virgin pistachio oil -
80% virgin pistachio oil -
Langoustine rillettes with Breton saffron Langoustine rillettes with Breton saffron
Langoustine rillettes with Breton saffron
7,50€75,00€/kg•100g -
Crab rillettes -
100% French sweet and sour pickles -
Salt chips from the Isle of Ré -
Sardine fillets in extra virgin olive oil Sardine fillets in extra virgin olive oil
Sardine fillets in extra virgin olive oil
5,80€58,00€/kg•100g -
Grandpa Jeannot's Anchoïade -20%Grandpa Jeannot's Anchoïade
Grandpa Jeannot's Anchoïade
Sale price 3,60€ Regular price 4,50€36,00€/kg•100g -
Smoked eggplant meze -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Vine peach nectar -
Box of 5 syrups for flavored cocktails -
Box of 3 syrups for virgin cocktails -
Orange Spritz Syrup -
Rose syrup -
Melon syrup